Atuty

Kreatywne Dzieci to kameralna placówka (tylko 3 grupy), mieszcząca się w zielonej części Warszawy, na Bielanach, z dala od hałasu i miejskiego zgiełku.

Jesteśmy przedszkolem, które stawia przede wszystkim na dobrą, empatyczną komunikację, zdrową relację opartą na wzajemnym szacunku. Małe grupy sprawiają, że każde dziecko traktowane jest indywidualnie.

Przyjmujemy dzieci od 2,5 – 6 lat – dzieci pozostają pod naszą opieką, aż do pójścia do 1 klasy.

Posiadamy własny plac zabaw oraz patio, na których dzieci mogą swobodnie spędzać czas na świeżym powietrzu bawiąc się i ucząc.

Korzystamy z aplikacji, która umożliwia Państwu szybki kontakt z nauczycielami.

Program zajęć w Kreatywnych Dzieciach dobrany jest w taki sposób, aby wspierać naturalny rozwój dziecka, nie przyśpieszając go. W ten sposób wspieramy inteligencję logiczno-matematyczną, językową, muzyczną, przestrzenną, środowiskową, społeczną i ruchową na odpowiednim poziomie.

Ponadto szeroki wachlarz zajęć – językowych, sportowych, przyrodniczych – powoduje, że mają Państwo czas na spędzenie popołudnia ze swoimi pociechami, bez konieczności tracenia go na szukaniu dodatkowych aktywności. Języki angielski towarzyszy Państwa dzieciom przez cały czas pobytu u nas – jeden z nauczycieli jest anglojęzyczny.