Atuty

Kreatywne Dzieci to kameralna placówka, mieszcząca się w zielonej części Warszawy, na Bielanach, z dala od hałasu i miejskiego zgiełku.

Mając na uwadze, że Państwa dzieci przebywają w Kreatywnych znaczną część dnia, zaprojektowaliśmy nasze sale, tak, że są one funkcjonalne oraz estetyczne. Odpowiednio dobrane kolory – mają one bardzo duże znaczenie! – sprawiają, że dziecko pozostaje skupione i czuje się bezpiecznie.

Program zajęć w Kreatywnych Dzieciach dobrany jest w taki sposób, aby wspierać naturalny rozwój dziecka, nie przyśpieszając go. W ten sposób wspieramy inteligencję logiczno-matematyczną, językową, muzyczną, przestrzenną, środowiskową, społeczną i ruchową na odpowiednim poziomie.

Ponadto szeroki wachlarz zajęć – językowych, sportowych, przyrodniczych – powoduje, że mają Państwo czas na spędzenie popołudnia ze swoimi pociechami, bez konieczności tracenia go na szukaniu dodatkowych aktywności. Języki angielski i hiszpański towarzyszy Państwa dzieciom przez cały czas pobytu u nas.