Kadra przedszkola Kreatywne Dzieci


Anna Künstler – założycielka i dyrektorka przedszkola

Z wykształcenia jestem nauczycielem wychowania fizycznego, instruktorem jeździectwa, pływania i gimnastyki. 

Już jako studentka pracowałam z dziećmi w charakterze instruktora jeździectwa i opiekuna kolonijnego. Praca z dziećmi jest moją pasją. Lubię przyglądać się zmianom i towarzyszyć dzieciom w ich rozwoju.

W 2017 roku otworzyłam przedszkole Kreatywne Dzieci. Mam głębokie przekonanie, że przedszkole jest ważnym elementem w życiu małego człowieka, dlatego czuję dużą odpowiedzialność za podejście i treści, które są obecne w Kreatywnych. 

W życiu zarówno codziennym jak i zawodowym bliskie są mi idee Rodzicielstwa Bliskości i NVC. Systematycznie pogłębiam swoją wiedzę, biorąc udział w różnych konferencjach, webinarach, warsztatach i szkoleniach.

Prywatnie żona i mama dwójki maluchów. Interesuję się sportem i psychologią dziecięcą. 


Renata Pokora

Ukończyłam pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną na UMCS w Lublinie. W trakcie studiów pracowałam na obozach jako wychowawca oraz byłam wolontariuszką w szpitalu i na świetlicy, gdzie zdobywałam doświadczenie w pracy z dziećmi. Jako nauczyciel przedszkola pracuję od 2016 roku.

Ukończyłam kurs jogi dla dzieci i praktykuję ją na zajęciach wplatając w nią elementy TUS i bajkoterapii. W swojej pracy stawiam na relację z dziećmi i porozumienie bez przemocy. Do każdego dziecka podchodzę indywidualnie i pragnę, aby każde z nich było zauważone, wysłuchane i czuło że może na mnie liczyć. Podczas zajęć łączę różnorodne metody starając się, by budziły ciekawość dzieci.

W przedszkolu Kreatywne Dzieci pracuję od 6 lat. Aktualnie prowadzę grupę zerówkową, a we wrześniu 2024 roku obejmę nowopowstającą grupę dwu- i trzylatków.

Praca z dziećmi jest moją pasją, stale się rozwijam i podnoszę kompetencje. Ukończyłam kilkadziesiat szkoleń i warsztatów, regularnie uczestniczę w webinarach i konferencjach tematycznych.

Niektóre z ukończonych przeze mnie kursów: >> Kurs instruktora jogi dla dzieci, >> Techniki wyciszające i relaksacyjne z elementami muzykoterapii, >> Agresywne dziecko – gry i zabawy rozładowujące napięcia, >> Niekonwencjonalne techniki plastyczno-polisensoryczne w pracy nauczyciela, opiekuna, wychowawcy – metoda arteterapii; >> Piosenki na dwa akordy – nauka podstaw gry na ukulele; >> Czy złość szkodzi? Czyli jak zadbać o rozwój emocjonalny swojego dziecka; >> Nonviolent communication in education; >> Dyscyplina w grupie przedszkolnej; >> Jak nauczyć dziecko czytać?; >> Zafascynowani matematyką. Skuteczna edukacja matematyczna w wychowaniu przedszkolnym; >> „Licz na matematykę” Webinary: „TUS – terapia czy wspólna przygoda?”, „Ruch + muzyka = matematyka.

Oluwaseun Okunrinboyen (Auntie Seun)

My name is Seun and I am very passionate about working with kids, I never get tired of playing with kids and I’m also very happy with the way I impact into their lives positively and being with the kids brings utmost pleasure to me.

Ukończyła kursy: Nonviolent communication in education, Nauczyciel z powołania – mądrość, wiedza, umiejętności. Firtst aid for children and infants.


 

Ilona

Ukończyłam studia licencjackie z pedagogiki przedszkolnej z edukacją wczesnoszkolną oraz studia magisterskie z pedagogiki specjalnej z zakresu surdopedagogiki z terapią pedagogiczną na Akademii Pedagogiki
Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.

Moim celem jest stworzenie przestrzeni, w której dzieci będą czuły się bezpieczne i szczęśliwe, w której każdy będzie ważny i potrzebny. Ogromne znaczenie ma dla mnie także budowanie dobrych relacji w grupie, opartych na wzajemnym szacunku, życzliwości i zaufaniu. W swojej pracy zawsze kieruję się dobrem dziecka, dążąc do jego wszechstronnego rozwoju, podążając za nim i jego zainteresowaniami.

Proces edukacyjny chcę opierać na takich metodach i formach pracy, które są dla dzieci ciekawe i interesujące. W swojej pracy pragnę być dla dzieci nie tylko pedagogiem, ale także przyjacielem, który wesprze w codziennych
zmaganiach z otaczającym światem.

Praca z dziećmi jest dla mnie nieustanną inspiracją i wyzwaniem do poszukiwania nowych rozwiązań
terapeutycznych oraz własnego rozwoju zawodowego.

W wolnym czasie uwielbiam czytać kryminały, układać puzzle i od niedawna spełniam swoje małe marzenie i uczę się grać na pianinie.  Poza pracą zawodową, moją największą pasją jest cukiernictwo.